تکنیک های پاسخگویی به سوالات مشتریان/ مشاورین املاک امیر با مدیریت غلامرضا نجاح


توانایی پاسخگویی به آگهی و سوالاتی هایی که مشتریان می پرسند و مجاب کردن آنان برای بازدید از ملک آگهی شده، اوج موفقیت یک مشاور املاک است. برای نیل به این امر توصیه می شود تا در این وبلاگ با مشاورین املاک امیر با مدیریت (غلامرضا نجاح) همراه باشید.

 

تکنیک های پاسخگویی به آگهی و سوالات ملکی

 

  • تکنیک نخست:

برای پاسخگویی به آگهی در روز آگهی، آمادگی کامل روحی و فیزیکی داشته و سرحال باشید، با روی گشاده و با صبر و حوصله به این امر بپردازد.

  • تکنیک دوم:

رشته کلام را پس از چند ثانیه با مهارت و حذاقت خاصی از مشتری بگیرید؛ یعنی صرفاً پاسخگوی سوالات مشتری نباشید،تا در زمان کوتاه مکالمه، نتیجه بهتری حاصل شود.

  • تکنیک سوم:

درصورتی که مدیریت مکالمه تلفنی دست مشاور باشد، خاتمه دهنده مکالمه هم مشاور خواهد بود و امکان قرار برای انجام بازدید از ملک برای مشتری هم وجود خواهد داشت.

  • تکنیک چهارم:

هرگز به مشتری برای بازدید از ملک آگهی شده، تلفنی آدرس ندهید. این امر نشانه بی تجربگی و ریسک دور خوردن و به خطر انداختن امنیت جانی مشتری، مالک، سرایدار و یا متصرف می باشد.

  • تکنیک پنجم:

هرگز در مقابل تقاضای غیرمنطقی مشتری مبنی بر ارائه آدرس ملک، تن ندهید و هرگز بدون آمادگی و هماهنگی لازم با مالک یا سرایدار و یا مستأجر ساکن، اقدام به سرویس دهی ننمایید.

  • تکنیک ششم:

پایان یک مکالمه تلفنی موفق در پاسخگویی آگهی آن است که مشاور، موفق به شناختِ نیاز، خواسته و تقاضای مشتری شود و رشته ارتباط مجدد و پیوسته را با مشتری داشته باشد.

  • تکنیک هفتم:

مشاور باید بتواند توانایی و جدیت خود را در خدمات دهی به مشتری نشان دهد : با درست گوش دادن، با طرح سئوالات مؤثر از مشتریان، با ارائه مشاوره علمی و تخصصی و با پاسخ گویی به سئوالات مشتریان (و در صورتی که پاسخ پرسش های مشتریان را نداند پاسخگویی را به مدیر مربوطه محول نماید)

 

 

 

دسته‌بندی نشدهمشاور املاکمشاورین املاک

اجارهخریدرهنفروشمسکن امیرمشاور املاکمشاورین املاک امیرمشاورین املاک امیر با مدیریت غلامرضا نجاحمشتری

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.